Hakkımızda

 

satis_ofisi

Manas Grubu’nun temelleri; gayrimenkul geliştirme, inşaat ve müteahhitlik kuruluşu olarak 1995 yılında Malatya’da kurulmuştur. 21 yıllık faaliyet süresinde dönemin şartlarına ve tercihlerine uygun geliştirilmiş modern yaşam alanlarını bireylere sunmuştur. 2008 yılında Manas Evleri markasını grup bünyesinde oluşturarak her biri doğaya saygılı, yenilikçi, kaliteli yaşam merkezlerinden oluşan 3000’den fazla konuta imza atmıştır.

İş modelinde finansman, inşaat, pazarlama ve satış gibi aşamaları da içeren gayrimenkul geliştirme faaliyetlerinde önemli deneyime sahiptir.

Firma, Doğu Anadolu Bölgesinde başlayan yaşam projelerine, Güneydoğu Anadolu ve Akdeniz Bölgelerinde de sürekli yükselen bir ivmeyle devam etmektedir.Kuruluşundan bu yana 310 bin metrekareyi aşan iş ve yaşam alanı üreten firma, farklı konseptte oluşturduğu projeleriyle, bulundukları alanlarda sektörün referanslarını belirlemede öncü olarak standartları yükseltmiştir.

Manas Evleri, her yeni projeyle, yeni yaşamlara ve yeni mutluluklara şahit olmanın verdiği gururu yaşayan inşaat şirketi olarak insana, çevreye ve geleceğe değer katan projelere imza atmaya aralıksız devam etmektedir.